יצירת קשר

התקשרו אלינו, סמסו, שלחו לנו מייל, או כתבו לנו בטופס הבא, וניצור עמכם קשר בהקדם

איך אנחנו יכולים לעזור לכם?

התקשרו אלינו עכשיו ותקבלו מענה אנושי שיענה לכם על כל סימני השאלה

אימייל

info@avid-IT.com

טלפון

077-9966664

מוזמנים לשאול אותנו כל שאלה שעולה בדעתכם!

אנחנו מבטיחים להיות קשובים לבקשות שלכם ולחזור אליכם כמה שיותר מהר

שאלות נפוצות

שירותי IT הם שירותים המעמידים במרכזם את טכנולוגיות המידע (Information Technology). שירותי אלו כוללים בין היתר תכנון של מערך מחשוב ותקשורת בעסק, התקנת התוכנות המתאימות, תחזוקת המחשבים, הגנה, גיבוי בענן ואבטחת המידע הקיים ברשת הארגון. עבודתו של צוות IT מתחילה בהקמת מערך המחשוב ונמשכת בתחזוקתו השוטפת ובמתן פתרונות לבעיות העולות במהלך העבודה. ניתן לראות ביטוי של טכנולוגיות המידע בעיקר בעסקים, במוסדות ובארגונים, אבל הן עשויות להיות גם נחלתו של האדם מין השורה.

עולם טכנולוגיות המידע הוא רחב כיום ונעשה רחב אפילו יותר בכל שנה. יש מגוון אינסופי של חומרה, תוכנה ואמצעים אחרים המאפשרים לבצע לאחסן, לעבד, להגן ולהעביר את המידע על סוגיו השונים: החל ממערכות ניטור גיבוי והגנה, דרך ממשקי תפעול מורכבים של העסק , שרתים ותחנות עבודה בענן ועד לרשימות מלאי המאפשרות להפיק סטטיסטיקות מלאות.

אחד היתרונות הבולטים של שימוש בשירותי IT חיצוניים הוא מתן מענה לכל בעיית מחשוב שעולה ברגע האמת, בזמינות מלאה במשך כל שעות היממה. טכנאי ה-IT יבדוק אתכם את מהות התקלה, ינסה לזהות את מקורה ויאבחן את הדרך לטיפול כבר בשיחת הטלפון. במידה ובמחשב \ שרת בו התגלתה התקלה קיים חיבור פעיל לאינטרנט, ברוב המקרים גם נוכל לטפל בה מרחוק, על ידי השתלטות על המחשב או השרת. כאשר החיבור לרשת אינו זמין, ינחה הטכנאי את העובד כיצד לאתר ולפתור את הבעיה בעצמו, ובמידת הצורך, יישלח טכנאי לבית העסק עצמו.

המחירים משתנים בהתאם לחבילת השירותים אותה תבחרו.
קיימות אפשרויות רבות וניתן להתאים חבילה שתתאים בדיוק לצרכים שלכם וכל זה במחיר תחרותי ומתאים לכל כיס.
צור קשר לקבלת הצעה מותאמת אישית.