אודותינו

המטרה שלנו היא לתת ללקוח ראש שקט בכל מה שקשור למחשוב בעסק שלו

Avid-IT מעניקה שירותי תמיכה טכנית בזמינות מידית ונותנת מענה מהיר לפתרון תקלות במערכות המחשוב השונות בעסק. אנו מבינים כי הזמן שלך יקר, ונעשה כל מאמץ ליישום מהיר של מערכות חדשות ופתרון מהיר של כל תקלה.
המשאב האנושי ב Avid-IT מורכב מאנשי מקצוע בעלי ניסיון רב במקצועות המחשב והניהול, תודעת שירות גבוהה, יחסי אנוש מעולים ואהבה לתחום .כל אלו העומדים לרשותכם הלקוחות בכל עת.Avid-IT מציעה ליווי ומענה טכנולוגי ואסטרטגי, ובמגוון רחב של תחומים אשר מאפשר לארגון השגת יתרונות עסקיים בשוק תחרותי לצד שיפור השירות ללקוח, ייעול תהליכים ארגוניים והשגת חסכונות תפעוליים.

tim-van-der-kuip-CPs2X8JYmS8-unsplash.jpg

למה אנחנו?

חברת Avid-it הינה אחת מחברות ה-IT ושירותי מחשוב מהמתקדמות והמובילות בישראל. אנו מעניקים שירותים מתקדמים של מחשוב לעסקים, בעזרת פתרונות ייחודיים שמקנים ביצועים אופטימליים לכל עסק או משרד. השיטה שלנו מייעלת ומפשטת את כל התהליך המחשוב שלכם ובכך מקנה לכם שקט תעשייתי לכל אורך הדרך. בחברתנו שמים דגש על מקצועיות, אמינות ואיכות, תוך מתן שקיפות מלאה לכלל לקוחותינו.

אמינות

אנו פועלים על בסיס שיטות עבודה ייחודיות המבטיחות שקיפות מלאה כלפי הלקוחות, אמינות כערך עליון ושיתוף מידע מלא בזמן אמת.

מקצועיות

מטרה זו מושגת על ידי בקיאות בטכנולוגיות החדישות ביותר, השקעת זמן ומחשבה בייעול העבודה וכן בשירות האישי.

יעילות

 השיטה שלנו מייעלת ומפשטת את כל תהליך המחשוב שלכם ובכך מקנה לכם שקט תעשייתי לכל אורך הדרך.

מי אנחנו?

IMG-20140302-WA0000
בעל ידע וניסיון בתחום שירות ותשתיות המחשוב מעל 15 שנים. החזון שלנו בחברת AVDIT לספק את מכלול השירותים מעולמות ה- IT, באופן המקצועי ביותר תוך התאמה מירבית לכל לקוח שלנו. אנו דוגלים במתן שירות וזמינות ללקוחותינו בכל עת על מנת להיות חלק אינטגרלי מהתפעול והתפקוד של החברות והעסקים שרוכשים את שירותנו.
נמרוד ורדי
מייסד ובעלים

אנו זמינים עבורכם ברוב שעות היממה